PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMAČKY

 

T.S.

 

Tento kurz je ideální jako příprava k přijímacím zkouškám na SŠ i VŠ. Jednotlivá zadání jsou koncipovaná tak, jak bývají přímo u talentových zkoušek, studenti si tak mohou vyzkoušet své šance, natrénovat to, v čem si nejsou jistí, či si včas osahat k čemu se zatím sami nedostali. Součástí kurzu jsou i konzultace a pomoc s výběrem domácích prací. Troufáme si tvrdit, že s pečlivou přípravou se šance na úspěšné splnění talentových zkoušek mnohonásobně zvyšují.

 

Termíny: letní semestr  – 19 lekcí,

12. 2. – 25.6. 2018 (pondělky 17.00 – 18.30 hodin), svátek je 2.4. 2018

Lektor: BcA. Jana Moštíková

Cena: 5 320 Kč

Jednorázová platba za lekci 300 Kč ( 1 lekce = 90 min. ) – je nutné se předem přihlásit. Pokud se přihlásíte v průběhu semestru, cena se počítá dle počtu zbývajících lekcí.

Zameškané lekce je možné nahradit po předchozí dohodě v jakémkoliv kurzu, ale pouze v rámci daného semestru. Do dalších semestrů se lekce NEPŘEVÁDÍ.

 

V tomto kurzu budete potřebovat

Sadu vlastních přírodních uhlů, měkkou tužku B6, fixativ a plastickou gumu, akrylové či temperové barvy, štětce.

Na první lekci není potřeba mít s sebou žádný výtvarný materiál. Lektor vám se vším poradí, speciální výtvarný materiál bude možné dokupovat přímo v ateliéru. Papíry a ostatní materiál na kresbu bude v ateliéru k dispozici. (Vlastní výtvarný materiál je možné nechávat v ateliéru ve své krabici.) Během kurzu můžete využít občerstvení z kavárny Café Ateliér, která je propojená přímo s ateliérem.

Přihlásit na kurz

Přihlásit se můžete emailem: doatelieru@gmail.com

nebo vyplněním tohoto formuláře:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Název kurzu

Mám otázku