KOMIXOVÁ KRESBA

batman

termíny: POZOR ZMĚNA TERMÍNU V LETNÍM SEMESTRU 
ČT 18.00 – 20.00 hod.

(zimní semestr -19 lekcí od 15.9.2016 – 2.2. 2017) (svátky: 17.11.,22.12.,29.12.)

(letní semestr – 19 lekcí od 9.2. 2017 – 22.6. 2017) (svátky: 13.4.)

lektorka:

Mgr. Linda Butschková

cena: zimní semestr 4750,-

jednorázová platba za lekci 300 Kč ( 1 lekce = 120 min. )

je nutné se předem přihlásit

V tomto kurzu budete potřebovat: sadu vlastních přírodních uhlů, sadu měkkých tužek, sadu fixů LINERŮ, fixativ a plastickou gumu.

Není nutné mít výtvarný materiál na první lekci, lektor Vám s nákupem ochotně poradí, případně se domluvíte na společné objednávce přes internet.

papíry a ostatní materiál na kresbu bude v ateliéru k dispozici

Máte rádi komiks ? Chtěli byste vytvořit vlastní, ale nevíte jak začít  ? Nebo nevěříte že by jste nedokázali komiksové postavy nakreslit ?

Přihlaste se do našeho kurzu Komiksové kresby. Seznámíte  se zde se základními vědomostmi potřebnými k vytvoření zdařilého komiksu a především se naučíte  nakreslit a pohybově oživit své vlastní postavičky . K jejich zrodu a  realizaci budete vedeni krok po kroku zkušeným lektorem. Naučíme vás kreslit komiksové postavy pomocí  názorných ukázek, jak od samotného lektora, tak i z jednotlivých  komiksů. Bude pro vás také připravena hodina figurálních pohybovek podle živého modelu, kde se budete učit zachytit výraz těla a tváře.
Zaručujeme individuální přístup , vedení a otevřenost vašim nápadům.

! zameškané lekce je možné nahradit, po předchozí dohodě, v jakémkoliv kurzu, ale pouze v rámci daného semestru. Do dalších semestrů se lekce NEPŘEVÁDÍ !

Přihlásit se můžete na email: doatelieru@gmail.com

Vaše jméno (vyžadováno)
Váš email (vyžadováno)
Název kurzu
Mám otázku