KURZ KOMIKSU A MANGY

 

 

Máte rádi komiks? Chtěli byste vytvořit vlastní, ale nevíte jak začít? Nebo nevěříte že by jste nedokázali komiksové postavy nakreslit?

Přihlaste se do našeho kurzu Komiksové kresby. Seznámíte  se zde se základními vědomostmi potřebnými k vytvoření zdařilého komiksu a především se naučíte  nakreslit a pohybově oživit své vlastní postavičky. V tomto kurzu vás uvedeme do umění komiksu a Mangy, naučíte se humoristické ilustrace a jak vytvořit komiksovou postavu. Naučíte se také zachytit výraz tváře a těla, skutečné tělo a jak ztvárnit scenérii. K jejich zrodu a  realizaci budete vedeni krok po kroku zkušeným lektorem. Naučíme vás kreslit komiksové postavy pomocí  názorných ukázek, jak od samotného lektora, tak i z jednotlivých  komiksů. Bude pro vás také připravena hodina figurálních pohybovek podle živého modelu, kde se budete učit zachytit výraz těla a tváře. Zaručujeme individuální přístup, vedení a otevřenost vašim nápadům.

Kurz bude probíhat v angličtině s překladem

 

Termíny: letní semestr  – 19 lekcí,

15. 2.  – 29.6. 2018 (čtvrtky  19 – 21 hodin)

Lektor: Robert Cano 

Cena: 5 000 Kč

Jednorázová platba za lekci 300 Kč ( 1 lekce = 120 min. ) – je nutné se předem přihlásit.

Pokud se přihlásíte v průběhu semestru, cena se počítá dle počtu zbývajících lekcí.

Zameškané lekce je možné nahradit po předchozí dohodě v jakémkoliv kurzu, ale pouze v rámci daného semestru. Do dalších semestrů se lekce NEPŘEVÁDÍ.

 

V tomto kurzu budete potřebovat

Sadu vlastních přírodních uhlů, sadu měkkých tužek, sadu fixů LINERŮ, fixativ, plastickou gumu, časem také akvarelové barvy a štětce vhodné pro akvarel. Papíry a ostatní materiál na kresbu bude v ateliéru k dispozici.

Na první lekci není potřeba mít s sebou žádný výtvarný materiál. Lektor vám se vším poradí, speciální výtvarný materiál bude možné dokupovat přímo v ateliéru. Papíry a ostatní materiál na kresbu budou v ateliéru k dispozici. (Vlastní výtvarný materiál je možné nechávat v ateliéru ve své krabici.) Během kurzu můžete využít občerstvení z kavárny Café Ateliér, která je propojená přímo s ateliérem.

 

Přihlásit na kurz se můžete emailem: doatelieru@gmail.com

nebo vyplněním tohoto formuláře:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Název kurzu

Mám otázku